R14M Říjen 2013

Název

Popis

V neděli 13. 10. 2013 odstartoval již tradiční Roudenský 1/4 Marathon. Běželo se Proti srsti a běželo se opravdu nevídaně rychle. Mládí, které se postavilo v podobě mnoha krásných děvčat a chlapců na start, vysoko zvedlo laťku svěžesti a chuti do běhu. Generace moudrá a lety obdařená se nenechala zahanbit. Muži závodili jako koně s větrem a ženy byly úžasné. Hvězdou trati byla paní Táňa, co poprvé běžela 10 km a doběhla s grácií. Fena Eliška zdolal trasu Chuťovku i se svými dvěma průvodkyněmi. Kaliforňan Scot poznal krásu 10km trati a doběhl si pro diplom, polský kněz Krzysztof závodil s hrdou orlicí na tričku. Početná skupina borců, zastupující firmu Profess běžela větší část cesty jako výborný tým. Nádherné fotky zajistili startér Ctibor, dvorní fotograf Milan, část fotek je z malého foťáčku Panenek a časem přibydou ještě fotky z rukou Reného. Výtečný servis občerstvení, doprovodné služby na kolech, malování dětí na obličej a další dílčí práce na trati i v cíli zajistili věrní přátelé a příznivci Panenek. Naši milí, děkujeme vám za vaši podporu, věrnost, štědrost a všechno, čím jste přispěli ke krásnému nedělnímu odpoledni na trati i v areálu TJ Union. Děkujeme i personálu tamní hospody za skvělý servis a tradiční smažák s hranolkama. A za sebe a za Marti si dovoluji poděkovat Bohu za všechnu ochranu a radost z díla. Majka Lachmanová